Uwaga
Serwis Wedabaja jest portalem tematycznym prowadzonym przez Grupę Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na tej witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Wedabaja

Z Wedabaja, legendy
Wersja z dnia 09:57, 28 lip 2021 autorstwa Wedun (dyskusja | edycje) (awwb)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wedabaja to zbiór legend, podań, mitów, klechd, baśni i bajek, w którym każdy może zostać edytorem. Mamy łącznie 69 stron, z czego 10 artykułów, w tym 0 własnych. Naszych 4 Użytkowników dokonało już 190 edycji!.

O projekcie

Wedabaja jest bratnim projektem Grupy Wedamedia, którego celem jest zgromadzenie i zaprezenetowanie szerokiemu gronu odbiorców naszej rodowiedzy, czyli mądrości ludowej i tradycji zachowanych w legendach i mitach różnych narodów, ze szczególnym uwzględnieniem podań słowiańskich.Ta strona została utworzona przez naszych Użytkowników i jest artykułem własnym Wedabai, który może być poddawany edycji i uzupełnieniom, korygowanym przez redaktorów i administratorów serwisu. Jego edycje i autorów można zobaczyć tutaj. Możesz go kopiować i udostępniać z zachowaniem praw autorskich: licencja CC-BY-SA 3.0 oraz GNU FDL