Uwaga
Serwis Wedabaja jest portalem tematycznym prowadzonym przez Grupę Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na tej witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Plik:Beowulf death.png

Z Wedabaja, legendy
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Beowulf_death.png(404 × 478 pikseli, rozmiar pliku: 378 KB, typ MIME: image/png)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Opis

Opis Death of Beowulf
Data 1908. New York: E. P. Dutton & Company. London: TC & EC Jack Limited
Źródło Stories of Beowulf, by Henrietta Elizabeth Marshall. p. 98
Autor Illustrated by J.R. Skelton
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Public domain
Powyższa praca jest własnością publiczną w Stanach Zjednoczonych, ponieważ została opublikowana (lub zarejestrowana w U.S. Copyright Office) przed 1 stycznia 1927.
Plik jest wierną reprodukcją fotograficzną dwuwymiarowego utworu, znajdującego się w domenie publicznej z następującego powodu:

Public domain

Autor pliku zmarł w 1927 roku, więc ten plik jest własnością publiczną w kraju pochodzenia oraz w państwach i na obszarach, gdzie prawo autorskie wygasa 80 lat po śmierci autora.


Powyższa praca jest własnością publiczną w Stanach Zjednoczonych, ponieważ została opublikowana (lub zarejestrowana w U.S. Copyright Office) przed 1 stycznia 1927.

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Wikimedia Foundation wierne reprodukcje dwuwymiarowych utworów z domeny publicznej są w domenie publicznej, zajmowanie przeciwnego stanowiska godzi w samą ideę domeny publicznej (więcej w: Commons:When to use the PD-Art tag).
Niniejsza reprodukcja jest więc również własnością publiczną. Użytkowanie tego dzieła może być zabronione lub ograniczane przez miejscowe prawo na obszarze jego jurysdykcji; patrz: Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Licencja

Oryginalny rejestr przesyłania

Oryginalna strona opisu była tutaj. Wszystkie poniższe nazwy użytkowników odwołują się do en.wikipedia.
Data/czas Wymiary Użytkownik Opis
2010-11-09 02:25:02 404× 478× Victoriaearle {{Information | description = Death of Beowulf | source = [http://books.google.com/books?id=2Jc9AAAAYAAJ&printsec=frontcover&dq=Stories+of+Beowulf&hl=en&ei=XqzYTLeLC8Lflgfft7HHCQ&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=1&ved=0CCwQ6AEwAA#v=onepage&q&f=fa

Podpisy

Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny08:13, 31 gru 2016Miniatura wersji z 08:13, 31 gru 2016404 × 478 (378 KB)FastilyCloneTransferred from en.wikipedia (MTC!)

Poniższa strona korzysta z tego pliku: