Uwaga
Serwis Wedabaja jest portalem tematycznym prowadzonym przez Grupę Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na tej witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Plik:Василий Буслаев.jpg

Z Wedabaja, legendy
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(725 × 981 pikseli, rozmiar pliku: 204 KB, typ MIME: image/jpeg)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Opis
Русский: Василий Буслаев. 1895. Иллюстрация к книге "Русские былинные богатыри"
Data
Źródło upload from http://www.art-catalog.ru/picture.php?id_picture=11744
Autor
creator QS:P170,Q502406
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Reproduction of a painting that is in the public domain because of its age


Plik jest wierną reprodukcją fotograficzną dwuwymiarowego utworu, znajdującego się w domenie publicznej z następującego powodu:

Public domain

Ten plik jest własnością publiczną w kraju pochodzenia oraz w państwach i na obszarach, gdzie prawo autorskie wygasa 100 lat po śmierci autora.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Wikimedia Foundation wierne reprodukcje dwuwymiarowych utworów z domeny publicznej są w domenie publicznej, zajmowanie przeciwnego stanowiska godzi w samą ideę domeny publicznej (więcej w: Commons:When to use the PD-Art tag).
Niniejsza reprodukcja jest więc również własnością publiczną. Użytkowanie tego dzieła może być zabronione lub ograniczane przez miejscowe prawo na obszarze jego jurysdykcji; patrz: Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Podpisy

Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny15:53, 29 lip 2008Miniatura wersji z 15:53, 29 lip 2008725 × 981 (204 KB)Butko{{Information |Description={{ru|Василий Буслаев. 1895. Иллюстрация к книге "Русские былинные богатыри"}} |Source=upload from http://www.art-catalog.ru/serie.php?id_serie=580 |Date= |Author={{Creator:An

Poniższa strona korzysta z tego pliku: